Sıkça Sorulan Sorular

Paranapara nedir?

Paranapara blockchain sistemi üzerinden pasif gelir elde etmenin kolay yoludur. Paranapara Trade&Mine™ yazılımı, karmaşık işlemler yapmanıza, kod yazmanıza, madencilik cihazları satın almanıza gerek kalmadan blockchain teknolojisinin sunduğu fırsatlardan yararlanmanıza olanak tanır.

En az ne kadar anapara ile yatırıma başlayabilirim?

En az 1000 USD eş değerinde USDT (Tether) ile Paranapara’da yatırıma başlayabilirsiniz.

Paranapara’ya nasıl para yatırabilirim?

Paranapara anasayfasında başlayın butonuna tıkladıktan sonra çıkacak yönergeleri takip ederek Paranapara’ya basitçe para yatırabilirsiniz. Özetlemek gerekirse herhangi bir kriptopara borsası veya cüzdanından Tether (usdt) göndermeniz yeterli olacaktır. Önemli olan nokta Tether yollarken çıkacak ağ seçimi bölümünden Tron ağını (Trc20) seçmeniz gerekmektedir.

Anaparamı ve madencilik ödüllerimi hesabıma nasıl çekebilirim?

Paranapara sistemine üyelik girişi yaptıktan sonra önünüze gelen panelde her türlü işleminizi kolayca yapabileceğiniz araçlar bulacaksınız. Anaparayı çekme, aylık kârı çekme, anaparaya ekleme yapma, aylık kârı anaparaya ekleme gibi araçları kullanabilirsiniz. Çektiğiniz tutarlar belirttiğiniz kriptopara borsa veya cüzdan adresinize anında ve otomatik olarak transfer edilecektir.

Anaparamı istediğim zaman çekebilir miyim?

Burada önemli olan nokta anaparanızı Paranapara Trade&Mine™ yazılımına en az 3 aylık kilitlemeniz. Evet anaparanızı dilediğiniz zaman çekebilirsiniz ancak 3 aydan önce çekerseniz kilidi bozmuş ve aylık kârlardan mahrum kalmış olacaksınız. Ayrıca madencilik ve trade kaynaklı ufak bir miktar işlem ücreti de anaparanızdan kesilecektir. Bu yaklaşık olarak %2 seviyesindedir. (Örneğin 1000 USDT anaparayı 3 aydan erken çekmek istediğinizde 980 USDT olarak çekebilirsiniz. Kilidi bozmadan 3 ay beklenildiği taktirde çekilebilir tutarınız 1150 USDT olacaktır.)

Madencilik ödüllerimi istediğim zaman çekebilir miyim?

Anaparanız 3 ay sistemde kilitli kaldığı sürece anaparanızın %5’i kadar getirinizi aylık olarak çekebilirsiniz.

Paranapara parayı nasıl ve nereden kazanıyor?

Paranapara ekibi tarafından geliştirilen Paranapara Trade&Mine™ sizin yerinize paranızı blockchain sistemi üzerinde çalıştırır. Paranapara yalnızca arbitraj ve day-trading ile para kazanmanın yanı sıra aynı zamanda çeşitli kriptoparalar üzerinde madencilik de yapar.

Paranapara bir ponzi mi?

Değil ancak Paranapara da dahil olmak üzere ilk defa duyduğunuz hiçbir sisteme çok yüksek tutarlarda para yatırmayın!

Aklıma takılan başka bir soru var ne yapmalıyım?

Lütfen kafanıza takılan her türlü soruyu hiç çekinmeden iletişim bölümümüzdeki foruma yazın. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz ekip arkadaşlarımız size anında dönüş sağlayacaklardır.

Ayda %2 Net Getiri

Ana paranızın %2’si kadar
madencilik ödülünü aylık
ödemeler olarak alırsınız.
Üstelik anaparınızı hiç
eksilmeden geri alırsınız.

Aylık Ödemeler

Her ay madencilik ödüllerinizi
düzenli olarak hesabınıza
çekebilirsiniz. Dilerseniz kazancınızı da
anaparanıza ekleyip, aylık getirilerinizi arttırabilirsiniz.

Taahhüt Yok

Dilediğiniz zaman anaparanızı alıp sistemden çıkabilirsiniz. 3 ay kalma sözünüze anaparanızdan ve
ödülünüzden hiç kesinti yapılmaz.